• Olesya

Zdobądź serce wikinga (żonaty z Norwegią)


Pracując nad tym artykułem wielokrotnie porzucałem ten temat i chciałem go zmienić. Powód jest prosty: nigdy nie byłem żonaty z Norwegiem i, szczerze mówiąc, nie spieszy mi się tam. Niemniej jednak zdecydowałem się uzupełnić ten artykuł, ponieważ mając wielu norweskich przyjaciół i godną pozazdroszczenia obserwację, mogę udzielić cennych rad i zaleceń, które pomogłyby wielu kobietom zdobyć serce Wikinga i znaleźć szczęście.

Więc właściwie nie jest tak trudno poślubić Norwega, wystarczy poznać niektóre niuanse mentalności tych surowych ludzi z północy. Przede wszystkim Norwegowie różnią się również w zależności od wieku, poziomu wykształcenia, statusu społecznego i położenia geograficznego. Norwegowie południowi różnią się od Norwegów północnych, mieszkańcami dużych miast od mieszkańców wsi. Pracownicy są inni niż profesorowie i każdy ma inny gust. Warto więc pamiętać o kilku cechach związku z Norwegiem.
Norwescy mężczyźni często pozostawiają prawo do nawiązania związku z kobietą.

Jest mało prawdopodobne, aby przestraszyłeś norweskiego młodego mężczyznę, jeśli napiszesz do niego, zadzwonisz lub zaproponujesz związek. Wszystkie rady, że „sama dziewczyna nie powinna okazywać zainteresowania”, można bezpiecznie zapomnieć. Norweżki są silne i niezależne, potrafią okazywać zainteresowanie mężczyzną. Prawa kobiet i mężczyzn w tym kraju są równe, a kobieta bez wyrzutów sumienia może jak zwykle ofiarować ukochanemu ślub z szampanem i pierścionkiem. W pierwszej kolejności napisz, zadzwoń i zacznij rozmowę. Norwegowie to uprzejmi ludzie i tak czy owak będą kontynuować rozmowę. Twoje zalety - wybierasz siebie, kogo chcesz i nie czekasz w kącie na zaproszenie do tańca.


Norwegowie nienawidzą burzliwej rozgrywki.

Czy planujesz podbić go swoim temperamentem? Zostaw to na czysto intymne chwile i staraj się utrzymać równomierny nastrój w życiu codziennym. W rodzinach norweskich nie akceptuje się wyjaśniania relacji podniesionym głosem, a wszelkie nieporozumienia zwykle omawia się przy okrągłym stole, podejmując wspólną decyzję. Nadmierna impulsywność zniechęca i denerwuje Norwegów, więc nawet jeśli wybrana osoba na początku przyjmie Twoją wybuchową naturę, z czasem będzie go denerwować. Naucz się mówić tak konstruktywnie, jak to możliwe. Twoi plusy: nikt nie będzie na ciebie krzyczał w momencie starcia.Norwegowie na pierwszym miejscu stawiają dzieci.

Jeśli wybrana osoba ma dzieci, przygotuj się na to, że poświęci im dużo czasu. Norwegowie są wspaniałymi ojcami, a dobro ich dzieci ma dla nich ogromne znaczenie. Dlatego jeśli marzysz o wyprawie nad morze, a dzieci Twojej ukochanej proszą o wyjście do lasu z namiotem, kup krem ​​na komary zamiast kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Twoje zalety: w ten sam sposób będzie traktował twoje dzieci i twoje zwykłe dzieci.


Norwegowie utrzymują dobre relacje ze swoimi byłymi.

Ta zasada ma wiele opcji - od prostej przyjaznej komunikacji z byłą dziewczyną po bardzo bliski kontakt z matką swoich dzieci. Czasami byli, obecni i inni zbierają się przy przyjaznym stole na Boże Narodzenie i inne święta. To trudny test dla psychiki Rosjanina, który zwykle kieruje się innymi normami moralnymi - „poza zasięgiem wzroku - z umysłu”. Radzę zebrać się w garść i zachować spokój, ponieważ masz wielką premię: Ty też możesz komunikować się ze swoim byłym bez wyrzutów sumienia. W Norwegii - równość.


Norwegowie wolą niezależne kobiety.

O równości: trudno oczekiwać, że Norweg otworzy ci drzwi, poda płaszcz, ucałuje pióro i da kwiaty bez powodu. W kraju zwycięskiego feminizmu dostaniesz prawo kupienia mu kwiatów, zapłacenia w restauracji i podarowania mężczyźnie prezentu. Jest jednak duży plus, a jest nim to, że Norwegowie są dość dobrze wyreedukowani, bo mają we krwi zadowolić kobietę. Dlatego nie wahaj się wyjaśnić ukochanej osobie dokładnie, o co musisz się troszczyć, a rezultaty nie potrwają długo. Poza tym są już wyreedukowani Norwegowie, którym należy się przyjrzeć.


Norwegowie oczekują, że ich małżonka będzie pracować.

Rodziny, w których żona oddaje się domowi i dzieciom, a mąż dużo pracuje, są bardzo nietypowe dla norweskiego społeczeństwa. Życie w Norwegii opiera się na dwóch dochodach, dlatego wielu norweskich mężów oczekuje, że jak najszybciej znajdziesz pracę. W takim przypadku niezbędna jest dobra znajomość języka. Na początku możesz skupić się na nauce języka i stopniowo szukać pracy zbliżonej do specjalności.Norwegowie kochają przyrodę i sport.

Chociaż są Norwegowie, którzy nie lubią sportu i wypadów na narty, około 80 procent Norwegów nadal lubi ten wypoczynek. Dlatego warto zwrócić uwagę na swoje umiejętności i opanowanie jazdy na nartach. Jeśli nie jest to możliwe, to należy pokochać wędrówki po górach, zaangażować się w przyrodę i znaleźć wspólne hobby.

Znajomość języka norweskiego lub angielskiego znacznie ułatwi komunikację, pomoże uniknąć przeoczeń i błędnie zinterpretowanych sytuacji. Dlatego radzę rozpocząć polowanie na norweskich zalotników od nauki języka. To hobby pomoże również w nawiązaniu kontaktu z mieszkańcami Norwegii.


Flyprivate:

kikidatingtravel.com


Smart dating: Kikidating.com


#norway #visitnorway #ilovenorway #bestofnorway #norway2day #dreamchasersnorway #northernnorway #wu_norway #landscapesofnorway #norway_photolovers #ig_norway #loves_norway #norwaynature #highlightsnorway #thebestofnorway #i_love_norway #ignorway #bns_norway #dreamynorway #fjordnorway #pocket_norway #essence_of_norway #landscapeofnorway #northnorway #dogsofnorway #fjordsofnorway #raw_norway #oslonorway #norwayphotos #imagesofnorway #onlinedating #kikidating #dating #networking #ladies #flyprivate #men #guys
1 view0 comments

Recent Posts

See All