• Olesya

Vdávání se Číňana: klady a zápory ve vztahu


Rusko-čínská manželství vzkvétají roky. Je to proto, že oba státy aktivně spolupracují. Kromě toho se vyvinula neobvyklá demografická situace: v Rusku je nedostatek mužů a v Číně nedostatek žen. Proto je deficit spravedlivého sexu v nebeské říši vyřešen pomocí zahraničních nevěst. Než však vstoupíte do vztahu s Číňanem a vezmete si ho, měli byste o svém vyvoleném lépe vědět: jaký je v každodenním životě, vztazích a rodině. Vezměte si tedy Číňana.


Mentalita čínských mužů


Existuje názor, že Číňané si vezmou pouze své krajany. To však není. Číňané se dobrovolně ožení s cizími ženami. Ve skutečnosti mnoho studentů z jiných zemí studuje v Číně, včetně obyvatel z Ruska a evropští a západní obchodníci aktivně spolupracují s čínským trhem a investory. Proto jsou již dlouho zvyklí na vzhled cizinců.


Číňané jsou spíše uzavřeni a mírně zúžení. Okamžitě neukážou pravdu pocitů a záměrů. I přes zdánlivou veselost a přátelskost se Číňané chovají opatrně.


U žen mají rádi harmonii a zdrženlivost. Ti, kdo jsou provokativní a neslušní, nedostanou svůj souhlas. Nepřijímají násilné latinskoamerické vášně.


Přesto, že mají rádi ženy s evropským vzhledem, vyberou si jednu s chováním a myšlenkami podobnými čínské ženě. Jejich venkovské ženy jsou rozmarné a výstřední, ale nejsou zvyklé ovládat muže. V Číně neexistuje rovnost mezi pohlavími.


Číňané jsou proslulí svou mazaností, i když mnozí z nich nechtějí šířit a mluvit otevřeně. Stejně jako Rusové se i oni snaží rozvést ženu za sex. Je to však spíše jako kontrola. Pokud to neprospěje, může být datum poslední, nebo získá pouze nezáviděníhodnou roli paní. Existují výjimky, ale neměli byste se lichotit a souhlasit s tím, že budete mít poprvé sex s Číňany.

Číňané ve vztazích

Číňané vážně volí společníka. Nikdy neztrácejí čas takovým datováním, protože svou vášeň odhadují předem jako potenciální manželku. Muži ctí osivové tradice a jsou klidní ohledně vytváření vlastní rodiny. Než se však ožení, pokusí se najít dobře placenou práci, aby si vydělali dost peněz na její udržení.


Číňané utratí spoustu peněz na ženy. Každý den mohou své přátele vzít do kaváren nebo obchodů. Číňan vnímá svou vášeň jako dítě, které je třeba postarat.


Číňané jen zřídka používají komplimenty. Více se zajímají o to, jak se žena cítí a co pro ni může udělat. Je to proto, že se rádi starají o své duše a budoucí potomky.


Je pro ně těžké vyjádřit city, takže je Číňané často schovávají. Z tohoto důvodu se jeví jako chladní cynikové, což samozřejmě není. Nejsou zvyklí vylévat své duše a mohou to dělat pouze nejbližšímu člověku, kterému je velmi důvěryhodné.


Mnoho čínských mužů se stydí. Mohou váhat požádat ženu o rande nebo se dokonce poznat navzájem. Pokud se však Číňan rozhodne odejít, řekne to otevřeně.


Číňané nemají romantiku, ale jsou praktičtější a výpočetnější. Záleží jim na tom, zda si jejich žena poradí s rolí budoucí manželky. Nezávislá osoba je nebude brát vážně. Číňané budou mít s ní nanejvýš dobrý čas, ale nebudou pro ni dělat seriózní plány.


Číňan dává ženě pocit bezpečí. Cizí žena však musí pochopit a respektovat kulturu někoho jiného, ​​kde nebude mít stejné postavení, ale nebude ani utlačována.


Číňané nejsou žárlí. Pravděpodobnost, že narazíte na někoho, kdo bude neustále sledovat a obtěžovat kontroly, je velmi nízká.


V nebeské říši není přijatelné vést bakalářský životní styl po dlouhou dobu, protože kultura země je zaměřena na rodinné hodnoty. Dokonce ani nejúspěšnější bohatí podnikatelé nejsou považováni za skutečné muže, pokud nemají rodinu. Nesezdaní lidé se nazývají „shengman“ - zvláštní muž.


Číňané tolerují jiné kultury a nezakáží ženám dodržovat své rodné zvyky. Je však třeba upustit od pokusů představit Číňany jejich národním tradicím. Velmi si váží své kultury, takže stále nemůže být přesvědčen o jiných rituálech.

Čínská rodina

V Číně vládne patriarchát. Tyranie a útok samozřejmě nejsou vítány, ale muži dominují v rodinných vztazích a v každodenním životě. Novomanželé žijí hlavně se svými rodiči, kteří poskytují pomoc v domácnosti a vychovávají děti. Zpravidla proto celá rodina získává velké sdílené bydlení.


Švagrová je povinna ctít rodiče svého manžela. Jejich dopad na život manželského páru však není tak silný jako například v muslimských rodinách. Manželé, pokud chtějí, mohou žít odděleně od svých rodičů. Nebudou se urazit a rádi navštíví své vnoučata.


Vzhledem k tomu, že Číňané nejsou v rozporu, rozvíjí tchán s rodiči jejího manžela dobrý vztah. K nedorozuměním může samozřejmě dojít na základě neshod o jídle nebo v otázkách výchovy dětí. To je však možné, i když jsou manželé stejné národnosti a kultury.


Narození více než dvou dětí je v Číně zakázáno. To se však nevztahuje na manželství mezi Čínou a cizí ženou. V tomto případě má žena právo mít několik dětí. Obecně jsou děti v čínské rodině velmi důležité. Otec, na stejné bázi s matkou, vychovává děti a tráví s nimi čas, učí každého, co umí.


Čínští muži se starají o rodinné muže. I když začínají romance na straně, pak se milenkám věnuje mnohem méně pozornosti a peněz. Rozvod je pro ně nepřijatelný. Pokud se Číňan najednou zamiluje do jiné ženy a bude se oženit, bude raději zůstat se svou ženou.


Číňana lze nazvat ideálem. Ruské ženy, které se oženily s Číňany, tvrdí, že se cítí jako „za kamennou zdí“. Než však bude žena budovat vztah s obyvatelem Středního království, měla by se ujistit, že se může zamilovat do jiné kultury, podrobit se manželovi a případně opustit kariéru.
Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com


#hongkong #hkig #sex #singapore #malaysia #taiwan #china #photography #japan #discoverhongkong #travel #dubai #fashion #love #usa #man #london #indonesia #hongkonger #hkgirl #love #australia #korea #girls #asia #jakarta #thailand #newyork #kikidating #kikidatingtravel #dating #networking #onlinedating

0 views0 comments

Recent Posts

See All