Fall in Love in Christmas, kikidating.com
  • Olesya

Tiešsaistes iepazīšanās Latvijā

Iepazīšanās internetā: kāpēc vīrieši pārtrauc tērzēt ar sievietēm?


Vairāk nekā puse vīriešu pārtrauc sazināšanos ar pretējo dzimumu tiešsaistē, jo sievietēm trūkst saskarsmes prasmju. Tiešsaistes iepazīšanās tīmekļa vietnes flirts.lv rīkotās aptaujas dalībnieki atzina, ka sievietes iesaistās sarunā nevērīgi, negribīgi un pavirši. Šī aptauja tāpat atklāja interešu atšķirības dažādās vecuma grupās. Gados vecākus vīriešus mazāk satrauc meiteņu interese par viņu finanšu stāvokli.


„Mēģinot uzsākt sarunu ar iepatikušos meiteni, viņa vien retos gadījumos izrādīs iniciatīvu un patiesu vēlmi iepazīties. Es cenšos rakstīt garas, ar veselīga humora devu papildinātas un detalizētas vēstules, taču sieviešu atbildes nekādi nerosina turpināt sarunu. Dažreiz es vēlos vien parunāties un dalīties ar domām, bet sievietes to nesaprot. Rodas sajūta, ka viņas pielaiko princeses lomu, bet man jāpaveic bruņinieka cienīgs varoņdarbs, lai vien rastu iespēju patērzēt”, teic viens no aptaujas dalībniekiem.


Katrs desmitais aptaujas dalībnieks atzīst, ka viņš pārtrauc sarunu ar sievieti tai brīdī, kad nojauš atšķirības mērķos un vaļaspriekos. Vecākiem vīriešiem kopīgas intereses šķiet vēl svarīgākas. Šī iemesla dēļ katrs ceturtais vīrietis vecumā virs 42 gadiem pārtrauc iepazīšanos ar sievieti. Šādu interešu nesaderību par svarīgu uzskata vien 6 procenti no respondentiem 18-24 gadu vecuma grupā.„Dažreiz tu vienkārši jūti raksturu nesaderību. Šādos gadījumos es vienkārši atvados. Bet vairumā gadījumu sievietes ir tās, kas pārtrauc iepazīšanos mana neapskaužamā finanšu stāvokļa dēļ”, pauž cits dalībnieks.


Vidēji 8 procenti vīriešu pārtrauc tērzēt ar sievietēm, kas izrāda pārlieku interesi par viņu naudasmaka saturu. Šādu ziņkāri par gaužām nepieņemamu atzīst vīrieši 24-42 gadu vecuma grupā. Katrs septītais šajā grupā pārtrauc iepazīšanos ar sievieti tieši šī iemesla dēļ. Par šo vecuma grupu jaunāki un vecāki vīrieši ir daudz iecietīgāki pret šādu sievietes izrādīto ziņkāri: vien 4 procenti pārtrauc sazināšanos dēļ sievietes pārmērīgas intereses par naudas lietām.


„Meitenes un sievietes vēlas būt pamanītas un gūt uzmanības apliecinājumus. Viņas bieži vien pērk papildus pakalpojumus, lai celtu savu pamanāmību iepazīšanās vietnēs. Tai pat laikā viņas ir tās, kas nemēdz atbildēt uz vēstulēm. Parasti vīrieši cenšas iepazīties līdz brīdim, kamēr vien nezūd pēdējās cerības, bet sievietes pārtrauc saraksti jau iepazīšanās sākumā”, apgalvo Audrius Vrubliauskas, flirts.lv mārketingas nodaļas vadītājs.Šāda meiteņu uzvedība, viņš skaidro, balstās uz viņu iedzimto empātiju un „sesto prātu”. „Viņas ātri izlemj, vai vēlas uzsākt attiecības ar konkrētu personu, un tik pat zibenīgi apsver šīs personas stiprās un vājās puses. Sievietes izdzēš lielāko daļu saņemto vēstuļu, ja konkrētie vīrieši neatbilst viņu prasībām vai ja šķiet, ka attiecību ar šo konkrēto vīrieti perspektīva nav ieguldāmo pūliņu jeb laika vērta”, piebilst A. Vrubliauskas.


Pētījumā, kas veltīts tiešsaistes iepazīšanās un sakaru nodibināšanas paradumiem, piedalījās 881 vīrietis. Šīs pētījums tika veikts 2014. gada jūlija vidū.
Travel Together

Kikidatingtravel.com

Dating Networking 

Kikidating.com 

#dating #yacht #men #women #speeddating #nice #france #italy #monaco #usa #palmbeach #travel #luxury #lifestyle #cooking

1 view0 comments

Recent Posts

See All

©2021 by KIKIDATING TRAVEL & KIKIDATING.COM