• Olesya

Prantsuse keel ja romantika


Prantslased on kahtlemata ülbed mehed, nii et paljud naised, olles Prantsusmaal käinud, peavad prantslasi väga romantiliseks. Siin on asjade järjekorras käe andmine või võõrale ukse avamine ja avamisel hoolitsege imetlevalt lahkuva daami eest. Kuid see on ka kõik - mõttetu flirtimine. Selline käitumine ei tähenda sugugi seda, et prantslane on võõra inimese üle, keda ta kohtab.

Tunnete manifestatsioonis ei saa prantslast nimetada ohjeldamatuks, pigem on ta ratsionaalne. Prantslane ei ehita naise auks paleed, kuid ta on üsna võimeline andma oma armastatule palju meeldivaid minuteid, kui see ei nõua temalt liigseid pingutusi. Teen kohe broneeringu, et me ei räägi armunud meestest. Armastajad panevad toime lööbe, olenemata sellest, millisesse rahvasse nad kuuluvad.

Põhifunktsioon

Peaasi, mis eristab prantsuse mehi teistest, on nende uskumatult suur uhkus. Ta on kohutavalt mures selle pärast, kuidas ta teiste silmis välja näeb - nii väliselt kui ka sisemiselt.


Prantslase jaoks on äärmiselt oluline jätta teistele püsiv mulje - ainult heas mõttes, muidugi. Ta peaks olema parim alati ja kõiges! - see on tema moto, elu kreedoJa prantslane nõuab oma perekonnalt sama ideaalsust, laitmatust ja laitmatust - lõppude lõpuks peavad nad väikese kõneluse pidamiseks talle vastama kõiges ja isegi pere lauas, ega tohi meenutada naljakaid juhtumeid kellegagi pereliikmetest, mis juhtus. Niisiis, kokku võttes selle iseloomuomaduse kohta tehtud kõne, võime julgelt öelda: prantsuse meeste ego (mõnede esindajate fotod on artiklis esitatud) on täis pumbatud, nagu peaks.

Abiellumine prantslasega - kuidas on tal suhe?


Suhetes prantsuse keeles


Kahtlemata näitavad prantslased end suhetes härrastena. Nad austavad oma partnerit ja peavad teda võrdseks. Kui prantslane kiidab oma tüdruksõpra, tõstab ta esile tema intelligentsust ja annet, mitte aga tema ilu ja atraktiivsust.


Muidugi on sellistel meestel hea meel, kui tüdruk enda eest hoolitseb ja teda on meeldiv vaadata. Kuid nende jaoks pole olulisem välimus, vaid see, mis see on.


Sellise mehega koos võib tunda end helge inimesena ja mitte kaitsetu printsessina. Prantslased ei tee kunagi jumalannat naisest ja ei kummardu talle. Lisaks ei kipu nad suhteid idealiseerima.


Paljud tüdrukud imestavad, kas prantsuse mehed võrdlevad oma kaasmaalasi vene naistega. Jah, muidugi, ja tehke isegi oma järeldused.


Nad usuvad, et slaavi tüdrukud on uhkemad ja isegi mitte ainult seetõttu, et nad on oma olemuselt. Fakt on see, et nad kulutavad selleks rohkem pingutusi ja raha kui oma kodumaa naised.


Prantsuse naised eelistavad looduslikku ilu ja nad ei ürita isegi mehe meelitamiseks midagi ära teha. Pealegi käituvad nad meestest sõltumatult, nende jaoks on olulisem enda mugavus ja karjäär. Kuid vene naised pühenduvad hea meelega lastele ja perele.

Usutakse, et prantslased on liiga nõmedad. See on tingitud praktilisusest ja ettevaatlikkusest. Prantsuse poiss-sõbrad ei saa kunagi ahneks, kui nad tahavad oma daamile head parfüümi valida, kuid nad ei anna sageli lilli.

Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#france #paris #photography #love #travel #nature #germany #italy #europe #art #instagood #usa #kikidating #onlinedating #apps #french #photo #spain #fashion #follow #like #canada #sugardaddy #sugarbabbies #sex #igersfrance #london #focus #travelphotography #dating


0 views0 comments

Recent Posts

See All