Fall in Love in Christmas, kikidating.com
  • Olesya

Na randce z Holendrem. Holendrzy: mity i rzeczywistośćPod jednym ze strumieni subskrybent poprosił o opowiedzenie o Holendrach. Postanowiłem nakręcić film w formacie mit / rzeczywistość i dodać własne przykłady. Poniższy tekst jest bardziej zwięzłą wersją tego samego materiału.


Wszyscy Holendrzy to dżentelmeni. Mit i rzeczywistość, 50/50. Istnieje pojęcie „dżentelmena” według rosyjskich standardów, tj. otwiera drzwi, podaje rękę itp. akcesoria zewnętrzne, to nie, nie są panami. Ponadto Holendrzy słyną ze swojej prostolinijności, która jest w głowie - a następnie w języku. A czasem jest to szokujące). Ale bardzo szanują kobiety, jako równi sobie, starają się nie narzucać, słuchają i słyszą kobiety.Wszyscy Holendrzy są dobrze wychowani. Mit. Tak, jedzą widelcem i nożem. Tak, nie siorbają. Ale Holendrzy uważają, że wszystko, co naturalne, nie jest brzydkie. Dlatego mogą bezpiecznie wydmuchać nos, bekać i dłubać wykałaczką w zębach tuż przed nosem, bezpośrednio przy stole lub w miejscu publicznym.


Pewnego razu Holendrzy podzielili rachunek na pół. To jest mit. Zależy to od osoby i warunków, w jakich dorastał, jak rozwiązano kwestię finansową między ojcem a matką. Nigdy nie słyszałem takiej historii od znajomych. Zwykle ten, kto zaprasza, płaci.


Wszyscy Holendrzy są bogaci. Mit. Samo państwo nie pozwala ludziom być zbyt bogatymi. Państwo próbuje zmniejszyć różnicę w dochodach z przemocy, aby nie było nienawiści klasowej i przestępczości. System podatkowy w Holandii jest stopniowy,% pieniędzy przekazywanych do skarbu państwa zależy od wynagrodzenia - 0% -52%.Holendrzy są bardzo przystojni. Rzeczywistość. Z reguły Holendrzy są wysocy (jeden z najwyższych narodów na świecie), blond i niebieskoocy, o regularnych rysach. Poza tym Holendrzy bardzo uważnie się obserwują. Pomysły „trochę piękniejsze niż małpa” i „zły chłopiec i mój” są obce holenderskiej kobiecie, Holender wciąż musi walczyć o kobietę. W Rosji jest zwykle odwrotnie.


Holendrzy są wredni. Rzeczywistość. I to nie jest złe, to tylko cecha narodowa. Uwielbiają oszczędzać pieniądze. W Rosji zwyczajowo chwalić się, jak drogie coś kupiłeś, w Holandii - ile otrzymałeś rabatu.


Holendrzy to dobrzy ojcowie. Rzeczywistość. Holendrzy zostają ojcami w momencie, gdy dowiadują się o ciąży. Ponieważ są maksymalnie zaangażowani w proces ciąży, porodu i późniejszej edukacji. Chodzą na wszystkie konsultacje, na wszystkie kursy, ZAWSZE przy porodzie. Holendrzy przyjmują dekret ze strony ojca (1 miesiąc). Wstają w nocy z dzieckiem, zabierają go z przedszkola do szkoły. Przygotowują dla nich kanapki na obiad, które zabierają ze sobą. Biorą zwolnienie lekarskie, jeśli dziecko jest chore. ZAWSZE z kobietą.


Holendrzy odbierają Rosjankom dzieci. Mit. Trochę w obronie ojców, spójrz na punkt powyżej. Holenderscy ojcowie mają bardzo bliskie więzi z dzieckiem, a jeśli była żona zabiera dziecko do innego kraju, to jest to dla nich wielka strata. Prawa ojców w Holandii są chronione na równi z prawami matek. A wywóz dziecka za granicę bez zgody ojca to porwanie. Ponadto bardzo często rosyjska matka nie nadaje dziecku obywatelstwa rosyjskiego po urodzeniu. A jeśli zabierze go do Rosji, państwo holenderskie jest zobowiązane do interwencji - są zobowiązane do reprezentowania interesów małoletniego obywatela swojego kraju. Tak więc rada - zawsze nadaj dziecku 2 obywatelstwo.Holendrzy są skąpi w komplementach i nie dają kwiatów. Prawdziwe. Kwiaty są tu tanie i postrzegane są bardziej jako element wystroju pokoju, jako centralna kompozycja na świąteczny stół, niż prezent dla kobiety. Więc jeśli chcesz kwiaty lub komplementy, zapytaj bezpośrednio. Ogólnie rzecz biorąc, we wszystkich relacjach - przyjacielskich, zawodowych, osobistych - cechą narodową jest zawsze bezpośrednie mówienie, co jest potrzebne. Jeśli milczysz, wszystko ci odpowiada.


Jak spotykają się Holendrzy. Rosjance trudno od razu zrozumieć, że zabiega ją Holender - są tacy ostrożni. Jest to postrzegane bardziej jako przyjazne zainteresowanie, zainteresowanie inną kulturą. Często pytają, czy mogą dodać Cię jako znajomego na Facebooku, i to też jest flirt. Właściwie to jest pytanie - czy może liczyć na dalszą komunikację.

Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#holland #netherlands #amsterdam #nederland #dutch #kikidating #thenetherlands #dating #travel #europe #rotterdam #germany #tomholland #love #france #photooftheday #instagood #travelphotography #naturephotography #onlinedating #nl #travel #spiderman #picoftheday #flyprivate #italy #amsterdamcity #niederlande

0 views0 comments

Recent Posts

See All

©2021 by KIKIDATING TRAVEL & KIKIDATING.COM