Fall in Love in Christmas, kikidating.com
  • Olesya

Małżeństwo ze Szwedami. WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NIM I JEGO KRAJU

Updated: Aug 15, 2020


Podjąłeś decyzję o poślubieniu obcokrajowca. Ale nie wiesz, z jakiego kraju wybrać człowieka. Jesteś pewną siebie, silną kobietą. Marzysz o stabilnej przyszłości i silnej rodzinie. W takim razie warto przyjrzeć się bliżej możliwości poznania Szwedów. Mężczyźni północy są niezawodnymi towarzyszami życia. Są lakoniczne i rzadko dają kwiaty. Ale szanują kobietę i postrzegają ją jako równego partnera. Jej opinia jest bardzo ceniona. Zawsze możesz na nich polegać w wychowywaniu dzieci, ponieważ są wspaniałymi rodzinami.


Nie wiesz, od czego zacząć? Agencja małżeństw Happy Family pomoże Ci zrozumieć, kim są Szwedzi. A co możesz polubić w życiu w kraju skandynawskim.

Szwedzi. Czym oni są?

Zdecydowałeś, że Twoim ideałem jest blondyn z północnego kraju, który umie dobrze gotować i chętnie spędza wolny czas w domu z Tobą i dziećmi. W takim razie możesz wziąć ślub w Szwecji. Szwedzi są wspaniałymi mężami i ojcami. Kochają wygodę i stabilne relacje.

Co powinieneś wiedzieć o Szwedach

Postępuj zgodnie z modą. Większość mężczyzn dba o swój wygląd. Szanuje światowe marki i lokalnych projektantów. Główną zasadą jest dopasowanie do środowiska, w którym się znajdujesz. Cenią sobie wygodę w ubraniu. Ulubione elementy garderoby: koszule, blezery i dżinsy. Od butów - butów i trampek.

Uważaj na swoje ciało. Preferują aktywne sporty, takie jak jazda na rowerze i bieganie. Uwielbiają łowić ryby, ale nie dla połowu, ale dla sportu.

Niezdecydowany na początku związku. W Szwecji kobieta jest bardziej partnerem niż słabszą płcią.

Mężczyzna będzie czekał na znak i wyraz zainteresowania z jej strony, więc wchodząc na portal randkowy ze Szwedami, trzeba być czasem przygotowanym do przejęcia inicjatywy.

Cenią sobie punktualność. To bardzo ważna cecha dla Szweda. Jeśli to normalne, że spóźniamy się na pierwszą randkę, Szwed może odebrać taki krok jako zniewagę.

Cenią sobie niezależność w kobiecie. Nie oczekuj, że każdego dnia będziesz obsypywany prezentami i kwiatami. Ponadto w Szwecji zwyczajowo płaci się za siebie w restauracji, a małżonkowie często mają oddzielny budżet. Poślubiając Szweda, bądź przygotowany na to, że jeśli masz budżet ogólny, może poprosić Cię o sporządzenie zestawienia wydatków.

Kochają dzieci i pomagają w domu. W kraju, w którym akceptowana jest równość płci, wszystkie prace domowe są dzielone między małżonków. Mężczyźni idą na urlop macierzyński. To dość powszechne zjawisko. Ponadto, zgodnie z ustawodawstwem szwedzkim, z 480 dni macierzyńskich ojciec musi spędzić co najmniej 90 z dzieckiem.

Lubią wszystko planować z wyprzedzeniem. Wakacje planują z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Wiedzą, jak spędzą weekend w nadchodzącym miesiącu. Spontaniczność nie jest ich mocną stroną.

Jak zachowywać się w Szwecji

Porozmawiajmy o tym, jak zachowywać się w społeczeństwie. Co zrobić, jeśli zostaniesz zaproszony do odwiedzenia.

Co oznacza tajemnicze słowo „fika”? I inne małe rzeczy w życiu, które ułatwią Ci pierwsze dni spotkania ze Szwedami.W transporcie

W Szwecji rzadko można zobaczyć autobus lub tramwaj wypełniony po brzegi. Przyjmuje się spokojne wejście, nie zostaniesz zapomniany na przystanku autobusowym. Pchanie podczas lądowania to zła forma. Pamiętaj, że kobieta w Szwecji jest równa mężczyźnie. Niedopuszczalne jest ustępowanie kobiecie, dziecku czy osobie starszej.


Z dala

Jeśli zostaniesz zaproszony na herbatę, będzie to herbata z bułeczkami lub coś słodkiego. W Szwecji nie ma zwyczaju nakrywania do stołu na przyjazd gości. Goście są zawsze ostrzegani o swojej wizycie z wyprzedzeniem. Nie należy przychodzić z pustymi rękami, brać kwiatów ani butelki wina. W większości domów zdejmuje się buty.


Fika

W Szwecji wszyscy kochają fikę - przerwę na kawę. Zwykle dzieje się to kilka razy dziennie. Towarzyszy wspólna wycieczka z przyjaciółmi lub znajomymi do kawiarni. Niezbędna jest duża i przyjemna firma. Szwedzi potrafią spędzić dużo czasu przy kubku kawy z „ciasteczkiem”. Wejdź na serwis randkowy dla Szwedów i zapytaj, czy kochają fikę. Gwarantujemy długą, szczerą rozmowę.


Tematy do rozmowy

Zdecydowałeś się wziąć ślub w Szwecji, ale obawiasz się trudności w porozumiewaniu się z jego przyjaciółmi? Który motyw wybrać? Zapraszam do rozmowy o pogodzie. W Szwecji ten temat jest lubiany i dyskutowany zawsze i wszędzie. Potrafi omówić dzieci, wyjazd wakacyjny. Temat powinien być neutralny. Mówią spokojnie, podniesiony ton nie jest akceptowany. Jeśli Szwed cofnie się podczas rozmowy, najprawdopodobniej podszedłeś zbyt blisko. Przestrzeń osobista powinna znajdować się na wyciągnięcie ręki.


Wygląd

W Szwecji zwyczajowo ubierać się prosto, ale gustownie. Dobre i wysokiej jakości rzeczy w spokojnych tonach mogą wiele o tobie powiedzieć. Buty są wygodne i praktyczne. Zapach perfum jest subtelny, dyskretny. Powinien oprawić twój obraz, ale nie krzyczeć o tym.


Żonaty ze Szwecją, „Szczęśliwa rodzina”Szwed to rzetelny i oddany partner życiowy. Pomoże ci w pracach domowych. I w nocy wstaną do dziecka, jeśli będziesz zmęczony. Dzięki niemu znajdziesz zmienne i stabilne życie w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Europy i świata. Szwecja to kraj, w którym kobieta może realizować się we wszystkich kierunkach na równi z mężczyzną.

Podjąłeś już decyzję? Ale nadal są pytania i wątpliwości? Wypełnij formularz na stronie internetowej agencji małżeństwa „HappyFamily”. Doświadczeni konsultanci będą z Tobą na każdym etapie komunikacji z cudzoziemcem. Ponad 1000 kobiet znalazło już swoją połowę dzięki Happy Family. Zrób pierwszy pewny krok w swoją przyszłość.


Flyprivate:

kikidatingtravel.com


Smart dating: Kikidating.com#sweden #sverige #stockholm #ig #nature #love #germany #norway #kikidatingapp #france #europe #scandinavia #travel #onlinedating #visitsweden #denmark #italy #sk #canada #usa #swedish #kikidating

2 views0 comments

Recent Posts

See All

©2021 by KIKIDATING TRAVEL & KIKIDATING.COM