• Olesya

Kdo jsou Němci?


Odpověď na tuto otázku zajímá mnoho žen, které se rozhodly vybrat si partnera z řad cizinců, jmenovitě Němců. Proč je většina spravedlivého pohlaví vybírá? Pedantry těchto mužů velmi často postihuje ženy. Milují pořádek ve všem a všem. Úhledné, vždy oholené a vyžehlené, dobře upravené - sen každé ženy ...


Němečtí muži, i když jsou svou povahou velmi omezeni, jsou docela romantičtí. Nemají sklon dávat prázdné sliby. "Ten muž řekl - ten muž" - to je o nich. Pokud vás takový člověk má rád, pak mi věřte, pokusí se vyřešit vaše problémy a obklopí vás vřelostí a péčí. Pokusí se diverzifikovat a vyzdobit váš život. Němci jsou společenští lidé, rádi cestují a sdílejí dojmy, mají dobrý smysl pro humor, rozhodně se s nimi nebudou nudit.


Němci jsou praktičtí a vyvážení, úžasní rodinní muži a pečující otcové. Rodina je pro ně především. Proto berou výběr životního přítele velmi vážně a neuspěchaně, vážení všech kladů a záporů. Abychom pochopili, zda muž a žena budou moci založit rodinu, zda jsou pro sebe vhodní, je v Německu před sňatkem praktikováno soužití. Pokud se německý muž rozhodne oženit, pak se ožení.


Němečtí muži se vdávají pozdě, protože před založením rodiny dělají kariéru, vydělávají kapitál a získávají stabilitu. Je pro ně velmi důležité, aby jejich rodina žila v prosperitě a pohodlí a aby jejich děti dostaly dobrou výchovu a vzdělání.

Německá rodina není jen spojením dvou lidí, kteří se milují, ale také spojením dvou partnerů. V takové rodině vládne rovnost mužů a žen. Manžel, stejně jako manželka, může prádlo umýt, vyčistit a vyžehlit a s velkým potěšením sedět nebo se projít s dětmi, a to je normální. A to neznamená, že je henpecked - to je zdravé partnerství. Pokud může žena v tuto chvíli vydělat více než manžel, dá jí tuto příležitost a postará se o dům. Respektuje touhu své ženy pokračovat v kariéře a zajistit rodinu. Němci jsou racionální lidé. Prosperující rodina je hlavním cílem jejich života.Život Němce je naplánován na několik let dopředu a dodržuje zavedená pravidla. Stanovuje si cíle pro sebe a neúnavně se k nim krok za krokem pohybuje. Účelný, praktický, spolehlivý a starostlivý - takto lze charakterizovat Němce.


Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#germany #love #berlin #instagood #photography #photooftheday #travel #onlinedating #nature #munich #hamburg #deutschland #happy #fashion #summer #beautiful #art #münchen #instagram #frankfurt #instadaily #fitness #style #girl #sun #fun #lifestyle #me #friends #stuttgart #dating #networking #socialmedia #kikidating #flyprivate #adventure #sugardaddy #sugababes #travel #kikidatingapps

2 views0 comments

Recent Posts

See All