Fall in Love in Christmas, kikidating.com
  • Olesya

Jak poślubić DuńczykaPlanujesz poślubić obywatela Danii? W takim razie artykuł jest specjalnie dla Ciebie. Zacznijmy więc tę niesamowitą historię o kraju, mieszkańcach Danii i wielu innych ciekawych rzeczach.

Dania to najbardziej wysunięty na południe kraj ze wszystkich krajów skandynawskich. Dania ma niesamowitą przyrodę, której piękno nie pasuje do tradycyjnych kanonów, ale przenika do serca na zawsze, budząc podziw i szczere uczucia.

W tym kraju piaszczyste wybrzeża ustępują miejsca krętym fiordom, lasom bukowym, które wpatrują się w przejrzyste jak łzy jeziora. Nawet Kopenhaga nie budzi wrażenia metropolii, nie jest reprezentatywnym centrum kraju. Kopenhaga to miejsce do życia. Ten kraj ma wiele dobrych rzeczy, ale nie ma gór, większość obszaru lądowego to równiny leżące na Półwyspie Jutlandzkim sto metrów poniżej poziomu morza.

Duńczycy są niesamowicie inteligentni i waleczni - szacunek i podziw dla kobiet są w nich wychowywane od dzieciństwa. Nie, kiedy wysiadasz z samochodu, najprawdopodobniej nie dostaniesz pomocy i nie wpuścisz drzwi - równość jest taką równością, tutaj próbowały europejskie feministki. Ale nie oznaczaj od razu Duńczyków jako nieszablonowych mężczyzn. Niektórzy ludzie są wielkimi mistrzami komplementów i okazywania waleczności w drobnych sprawach, ale w sprawach poważnych nie należy oczekiwać od nich działań.


Ale w życiu codziennym Duńczyk otoczy cię troską, a nawet opieką, zwłaszcza jeśli jesteś od niego młodszy. Rano obudzą Cię odgłosy zmywania naczyń, do łóżka przyniesiona zostanie kawa, przygotowane śniadanie, a Ty będziesz mógł się rozkoszować. I włączą kanał informacyjny na twoją prośbę, nawet jeśli pilot jest bliżej ciebie. Cóż, możesz po prostu ... poprosić go, aby podał ci rękę, gdy wysiadasz z samochodu, dyskretnie wyjaśniając, że byłoby to dla ciebie przyjemne. Uwierz mi, to rycerz przed tobą bez strachu i wyrzutów, nie musisz mu o tym przypominać, jego głównym celem jest zadowolenie ciebie! Więc jeśli poślubisz Duńczyka, nie pożałujesz. Duńczyk bardziej niż żona może kochać tylko dzieci - z reguły Duńczycy są po prostu niezwykle opiekuńczymi i delikatnymi ojcami.


Dzieci. Z przyjemnością! Duńska populacja starzeje się, podobnie jak reszta Skandynawii, a zdrowe i piękne potomstwo to marzenie każdego mężczyzny i każdej rodziny. Narodziny dziecka to dla Duńczyka wielkie wydarzenie. A nowo powstały ojciec prawie całkowicie się nim opiekuje. Oczywiście nie chodzi o karmienie piersią. Ale zmiana pieluch, karmienie łyżeczką, wyjście na spacer z wózkiem to nie ciężar, a prawdziwy przywilej Wikinga, którego z dumą ożywiają. Nawiasem mówiąc, duńskie dzieci są zaskakująco ciche. Nigdy nie krzyczą, nigdy nie płaczą.Czy można poślubić biednego obywatela Danii? Nie, nie odniesiesz sukcesu!

W tym kraju mieszkają lakoniczni, skromni mężczyźni, ale są oni bardzo temperamentni. Wszystkie działania oceniane są od strony ich przydatności: początkowo dla społeczeństwa, potem dla rodziny, a na końcu - dla siebie. Wszystko dzieje się dokładnie w ten sposób i nie inaczej. Wszyscy obywatele, którzy osiągnęli wiek produkcyjny, pracują w państwie. Dzieje się tak od czasów starożytnych, kiedy praca była kluczem do przetrwania, zarówno dla całego kraju, jak i dla każdego z osobna.


Ale obecnie Dania jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów, nie tylko w Europie, ale także na całej planecie.

Kobieta, która wyszła za Duńczyka, nie musi się martwić, że jej mąż będzie biedny, nawet jeśli o tym mówi.


Obywatel Danii może założyć rodzinę „zagraniczną” tylko wtedy, gdy ma pełne 24 lata, pracuje na stałe, a także posiada dochód nie niższy niż wymagany poziom. Zwróć uwagę, że zasiłek dla bezrobotnych jest tutaj taki, że można na nim mieszkać razem, nie będzie problemów z wygodnym życiem i ciekawą rozrywką.


O ile pamiętam z dyrektywy w sprawie prawa obywateli Unii i członków ich rodzin do przemieszczania się w obrębie UE, jeśli któryś z obywateli UE chce przebywać w innym kraju UE dłużej niż 3 miesiące, należy złożyć wniosek o rejestrację do sędziego.


Mąż Duńczyka to prawdziwy dar losu


Typowy Duńczyk to przyzwoita i pracowita osoba, która zwraca uwagę na tego, którego kocha. Ponadto jest tolerancyjny dla wszystkich. Duńczyk to mistrz rozsądnych kompromisów, intelektualista i oczywiście dżentelmen.


Miejscowi mężczyźni są narcystyczni, dumni, ale bardzo protekcjonalni.

Lokalni mieszkańcy uważają swoje społeczeństwo, kraj i oczywiście charakter za szczyt doskonałości. Co dziwne, ale właśnie z tego powodu łatwo jest poradzić sobie z Duńczykiem. Obywatel tego kraju nigdy się nie obrazi za przeoczenie, a jedynie się uśmiechnie, a także podejmie edukację swojej żony z obcego kraju w duchu narodowym Danii.Jeśli zostaniesz żoną Duńczyka, będziesz musiał prowadzić sportowy i zdrowy tryb życia, brać udział w ochronie środowiska (obchodzić święta religijne, sortować odpady domowe itp.). Wszystkie te zajęcia są bardzo przyjemne. Zauważ, że mąż chętnie podzieli się obowiązkami domowymi, wychowaniem dzieci, a także odpocznie z tobą, zabierze cię na obiad do restauracji lub kawiarni i przedstawi cię swoim znajomym.


Tajemnicza kochanka i pijaństwo do późna - takie myśli nie przyjdą na myśl miejscowemu obywatelowi. Zwróć uwagę, że w tym kraju sprzedaż alkoholu jest bezpłatna, piją tutaj, ale mniej niż np. W Norwegii i Szwecji.
Flyprivate:

kikidatingtravel.com


Smart dating: Kikidating.com

#denmark #copenhagen #danmark #sweden #germany #nature #visitdenmark #benhavn #travel #europe #love #france #dating #norway #photography #canada #italy #danish #scandinavia #man #aarhus #usa #spain #kikidating #onlinedating

#beautiful #kikidatingapps

0 views0 comments

Recent Posts

See All

©2021 by KIKIDATING TRAVEL & KIKIDATING.COM