• Olesya

Jõusaalis kohtumine: reeglid ja vead


Terviseklubi on palju parem koht meeldiva tüdruku või poisiga kohtumiseks kui tänaval, ühistranspordis või isegi Internetis. Jõusaalis tekkis palju paare nii spordis kui ka tavainimeste seas. Me ütleme teile, kuidas valida teiega kohtumiseks sobiv hetk ja milliseid vigu peate vältima.

Terviseklubis kohtumiseks on palju põhjusi ja siin on vaid mõned neist:


- Teil on kindlasti vähemalt üks ühine huvi - sport ja tervislik eluviis, mis tähendab, et on ka esimene jututeema.


- Erinevalt tänapäeval populaarsetest veebikohtingutest näete kohe inimest koos kõigi tema eeliste ja puudustega. Jõusaal näitab tüdrukuid ilma kaunistusteta, sest nad ei käi trennis kontsadel, ereda meigi ja hunniku ehetega.


- Teil on võimalus mõnda aega või isegi mitu päeva jälgida teile meeldivat inimest, sest tavaliselt käiakse jõusaalis samadel päevadel ja samal ajal. Avalikes kohtades kohtudes pole teil sellist võimalust.


- Spordisaali külastajad on tavaliselt tervisliku eluviisi järgijad, nii et võite olla peaaegu kindel, et teie valitud või valitud ei ole altid halbadele harjumustele.

Spordisaali tutvumise reeglid

Esiteks peate kindlaks tegema, kas tüdruk või kutt on teiega kohtumise vastu. Näiteks on kõrvaklapid selge märk sellest, et inimene ei taha end häirida. Paljud inimesed ei taju jõusaali kohtamis- ja suhtlemiskohana, nad on suletud ja püüavad end teistest lahutada. Sellise inimesega on raske tuttavaks saada. Keskenduge avatud inimestele, kes tunnevad huvi ümbritseva vastu huvi ja loovad teistega hõlpsasti kontakti.


Tüdrukul ei ole keeruline tutvumiseks põhjust leida - ta võib alati paluda poisil näidata talle, kuidas konkreetset harjutust õigesti sooritada, või maandada teda. Mõni vähem algatusvõimeline tüdruk, kes ei soovi esimest sammu astuda, kasutab kavalat trikki - nad teevad meelepärase noormehe kõrval tahtlikult valesti harjutust, et too tuleks üles ja parandaks teda, pärast mida algab tavaliselt vestlus.


Mis puutub kutidesse, siis enne tutvuma minemist peate kindlaks määrama, millist tüüpi jõusaali külastajaid tüdruk kuulub. Neid on kolm:


1. Kogemuste ja motivatsioonita tüdruk, kes tuli jõusaali lihtsalt igavusest. Selliseid tüdrukuid on üsna palju ja enamasti kolistavad nad tegevusetult simulaatorilt simulaatorile ilma igasuguse treeningprogrammita. Võib-olla on tema peamine eesmärk tutvuda nägusa ja sportliku tüübiga. Sellisele tüdrukule võite igal ajal läheneda ja kõigest rääkida ja kui sa talle meeldid, on tal ainult hea meel teiega tutvuda.


2. Teine tüüp on tüdrukud, kellel on vähe koolituskogemusi. Kõige sagedamini teevad nad harjutusi valesti või mitte päris õigesti ja siis on teil võimalus tulla välja ja teda märkamatult aidata nõuannetega. On ebatõenäoline, et sellist abi võetakse vaenulikult, kuid igal juhul saate teie nõuannete põhjal reageerida, kas tüdruk on valmis kohtuma.


3. Kõige raskem on kogenud fitness-daamidega, kes teavad täpselt, kuidas igal simulaatoril treenida, ja teavad täpselt, miks nad jõusaali tulid. Selliste daamide suhtes ei saa pealetükkiv olla. Paluge tal varundada teid harjutusele ja proovige seejärel vestlust alustada. Kuid ärge oodake pikki vestlusi, sellised tüdrukud tulevad treenima, mitte vestlema ja puhkeajad on seeriate vahel piiratud. Seega soovitage aja raiskamise asemel pärast treeningut vestelda.

Välimus

Muidugi pole jõusaal pall, kuhu kõik tulevad kleitide ja smokingitega, vaid koht treenimiseks, kuid kui otsustate kellegagi kohtuda, peaksite välja nägema korralik:


- vali kapis ringi lebavate vanade dressipluuside ja T-särkide asemel ilus ja puhas spordiriietus.


- raseerige ja puhastage oma pead;


- kasutage higistamisvastast ainet, et teil ei oleks higilõhna;


- kui otsustate sporditüdrukuga tutvuda, siis olge nii lahke, et näeksite sobiv välja - pumbake. Muidugi on tüdrukuid, kes armastavad kõhnaid tüüpe või, vastupidi, pakse mehi, kuid kui nad on jõusaalis, on nad vähemuses.Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#fitness #gym #workout #fit #fitnessmotivation #motivation #bodybuilding #training #health #love #lifestyle #fitfam #instagood #sport #healthylifestyle #healthy #crossfit #gymlife #personaltrainer #follow #exercise #instagram #like #muscle #weightloss #life #fitnessmodel #gymmotivation #fashion #dating #networking #socialmedia #kikidating #kikidatingtravel #kikidatingapp #ladies #man #onlinedating

0 views0 comments

Recent Posts

See All