• Olesya

Hollandi välimus: kirjeldus ja omadused


Iga kaasaeg unistab külastada nii helget ja salapärast riiki nagu Holland. Ta sai kuulsaks oma tulbipõldude, tuulikute ja juustu poolest. Aga kuidas on hollandlastega? Mis need on? Tahame teile rääkida sellest suurepärastest inimestest. Saate teada mitte ainult hollandlaste välimuse, vaid ka nende harjumuste, iseloomu, eluviisi kohta.


Hollandi meeste tüüpiline välimusHollandis arutatakse sageli selle üle, kes on siin ilusam - mehed või naised? Kohe tuleb öelda, et hollandlaste, meeste ja naiste, välimus on üsna köitev. Nad on ilusad inimesed. Mõnda eelist tasub meestel esile tõsta. Nad on siin kõrged ja viisakad. Nende keskmine kõrgus on 190 cm. Mis on sel juhul hollandlaste nimi? Muidugi, tõelised petised. Lisaks on enamik neist sinisilmsed blondid. Põhimõtteliselt paistab silma Hollandi meeste nutikas ja sportlik välimus. Artikli foto näitab seda. Lapsest saati on nad harjunud jalgrattasõiduga. Mõnikord peavad nad iga päev kooli sõitma 10–15 km ühes suunas. Poisid kasvavad terved ja roosilised. Alla 35-aastastel noormeestel on ilus naeratus, sest nad võetakse oklusiooni parandamiseks ortodondi juurde. Noortele meeldivad väga suured hambad. Kuid vanem põlvkond ei saa sellega kiidelda, nende hambad on halvad.


Vanemad mehed on suitsetamisest sõltuvuses. Noored mõtisklesid selle teema üle ja järgivad tervislikku eluviisi. Hollandi meestele on omane hästi riietuda. Amsterdamis on palju metroseksuaale, kes kulutavad oma välimusele liiga palju aega ja raha. Hollandis avatakse pidevalt meeste moekauplusi, kus hinnad on kõrgemad kui naiste butiikides. Mõnele Hollandi mehele meeldib jalgpalli mängida. Valitsuse sihipärane töö mõjutab. See ei taha klassivõitlust. Hollandlased oskavad hästi jalgpalli mängida. Tugeva poole riigi esindajatel on rahulik iseloom, miski ei aja neid hulluks. Mõnikord on erandeid. Alkoholist eelistavad nad õlut. Viimasel ajal on reklaamitud erinevaid veine. Mõnikord räägitakse hollandlastest kui homoseksuaalidest ja narkomaanidest. Jah, narkomaania tase on tõepoolest kõrge. Kuid näiteks Prantsusmaal on see palju kõrgem. Normaalse orientatsiooniga mehi on siin palju rohkem. Hollandlased on harjunud arvestama kõike: pulmakuupäeva, laste sündi, maja ostmist või ehitamist. Nad saavad küpseks 30–35-aastaselt, enne seda on lihtsalt lapsik. Näitlejad Richard Gere ja Tom Cruise on Hollandi meespoolte silmapaistvad esindajad. Altpoolt näete fotot Hollandi meeste välimusest.


Hollandi meeste klassid

Hollandi mehed loovad kiiresti oma karjääri. Paljud annavad kogu oma energia tööle. Nad on väga andekad, neil on "kaks paremat kätt". Nad saavad teha mingeid majapidamistöid. Nad teevad seda mõnuga. Reisimine on saamas hollandlaste lemmikuks. See anti neile geenide kaudu edasi: nende esivanemate hulgas oli palju avastajaid. Igas maailmanurgas võite kohata vähemalt ühte flaami. Nad külastavad igasuguseid riike. Hollandi fotod on esitatud meie artiklis. Me ei saa ühemõtteliselt öelda hollandlaste truudust nende naistele, vaid nad lihtsalt jumaldavad lapsi. Ehkki nad on tulihingelised, lahkuvad nad peredest endiselt harva. Kuid nad võtavad arvesse ka materiaalseid kulusid. Sellegipoolest pole selle riigi tugeva poole esindajatele võõras midagi inimlikku: on ka abielurikkumisi. Nad pole harjunud ostma, mitmesugustesse asutustesse teabe saamiseks, sertifikaatide saamiseks ja naistele lootma. Kuid nad järgivad seadusi, järgivad alati liikluseeskirju. Hollandlased on üsna sentimentaalsed, tundlikel juhtudel võivad nad nutta. Hollandi riided on üsna kerged. Talvel ei kanna mütsid isegi lapsed. Nad erinevad võõrastest lastest just selle poolest, et jooksevad kündma. Lemmik aksessuaar on sall, mida nad ei saa ilma talvel ega suvel teha.


Mis hollandlastele meeldib?

Lillemaa elanike lemmiktegevus on jalgrattasõit ja autosõit. Nende lemmikroogi nimetatakse friikartuliteks. Kõige rohkem ootavad nad uue aasta saabumist. Siis muutub riik muinasjutuks mitmesuguste ilutulestikega. Riietusest eelistavad nad lühikesi püksid ja T-särki. Nad ei lähe randa ujuma, vaid basseini, sest kardavad haisid ja isegi väikseid kalu. Kohtumisel tervitavad sõbrad ja tuttavad üksteist Hollandi suudlusega.

Avarice või voorus?

Hollandlased on väga säästlikud. Just nemad leiutasid skreeperi, millega saate pudeli seintelt piima kraapida. Nad on oma kokkuhoiu pärast väga mures. Avarice'it ei peeta häbiväärseks jooneks, vaid seda nimetatakse vooruseks. Rongides veavad nad oma koeri spetsiaalsetes kottides. Selle jaoks ei pea te spetsiaalset piletit ostma. Kontrollijatele isegi meeldib see reisijate trikk. Ainult ühel juhul saavad Hollandi elanikud raha kulutada, kui nad teavad, et see toob hiljem kasumit. See on hollandlaste eripära. Muudel juhtudel julgevad vähesed inimesed olla helded. Isegi kohvikus üle kohviku on nad harjunud klubis maksma. Ainult nii saavad nad olla rahulikud.


Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#holland #netherlands #amsterdam #nederland #dutch #kikidating #thenetherlands #dating #travel #europe #rotterdam #germany #tomholland #love #france #photooftheday #instagood #travelphotography #naturephotography #onlinedating #nl #travel #spiderman #picoftheday #flyprivate #italy #amsterdamcity #niederlande

0 views0 comments

Recent Posts

See All