• Olesya

Co potřebujete vědět o svatbě v SAE


Cesta do Spojených arabských emirátů není obtížná: koupil jsem si letenku, udělil vízum a nyní vás jedno z nejpohodlnějších letišť na světě vítá otevřenou náručí. Ale jaké to je dostat se sem žít? Existují pouze dva způsoby: přijít do práce nebo se oženit.

Co je to dubajská žena? Spojené arabské emiráty jsou muslimskou zemí, kde je žena velmi zvláštní bytostí. Podle Korana může na nohy, ruce a obličej ukazovat cizince. Všechno. V některých zvláště náboženských rodinách je tvář pokryta, kromě očí. V emirátu Dubaje místní ženy tradičně nosí černé šaty. Teplota v létě dosahuje padesáti stupňů, ale v těchto černých šatech není až po prsty horká - jsou vyrobeny z hedvábí nejvyšší kvality. Kromě toho tady nikdo nechodí. A klimatizace vždy pracuje v autě.

Žena zde není bezmocná: může studovat, pracovat, řídit auto. Ale otevření těla na ulici a ožení se s cizincem se rovná šílenství.

Pouze třicet procent populace - místní Arabové - má občanství. Při registraci takového „nerovného“ manželství žena toto občanství přesně neztrácí, ale její děti a její manžel nebudou mít občanství. V manželstvích, kde je žena cizí a manžel je místní, se věci trochu liší. Po uplynutí určité doby může návštěvník získat občanství, pokud je manžel manželem.Je tedy možné stát se „místními“! A občanství zde samozřejmě poskytuje určitá privilegia. Občané Spojených arabských emirátů mají bezplatné zacházení v obecních institucích, bezplatné vzdělání (někdy v zahraničí), dobré důchody a mladí lidé - když si vezmou místní dívky - dostávají dvoupatrové vily k pobytu, což znamená, že se můžete starat o umístění svých dětí. mnohem méně než v Rusku.

Jak ale najdete místního muslima pro manželství? Existují dva způsoby. Štěstí a ne úspěšné. Nešťastnou cestou je poznat ho v Emirátech. Skutečnost, že se do vás Arab by se měl zamilovat, nebyla samozřejmě zrušena. Orientálního muže, který vidí Evropanku v otevřenějším oděvu, se však docela snadno potěší, navíc se již nemusí prezentovat všechny její příbuzné, včetně babiček a tet, jak je obvyklé v jejich tradici.


To znamená, že pro svého snoubence se stanete, jak to bylo, žena „se slevou“. Ale skutečnost, že jste „se slevou“, vůbec neznamená, že vás váš manžel nebude oblékat do dlouhého černého hidžábu, protože vás stále potřebuje vyrovnat s místními ženami.


Pod hidžáb můžete nosit Gucci a Pradu, exkluzivní spodní prádlo a nejdražší šperky. Budete žít v takzvané ženské polovině. Mezi evropskými ženami však stále dochází k zklamání. Jakmile láska jeho manželky ke světlu hnědýma očima skončí, a tím v zásadě končí jakýkoli vztah.

V této zemi není žena vůči muži přítelkyní, ani sestrou, ani osobním psychologem, jak se to stane u nás, ale komoditou a sexuálním předmětem.

To znamená, že člověk často přestává věnovat pozornost své manželce až do dalšího útoku lásky. A pokud jste unavení z něj, pak promiňte, ale nic se nedá udělat. Nebuď vyděšený. Je to jen krev.Ale můžete bojovat s mentalitou. A nejlepší způsob, jak se s princem setkat, je poznat ho mimo Emiráty. Mnoho Arabů chodí studovat do zahraničí a jejich mentalita je stále více evropská. Zvykli si poslouchat ženu, důvěřovat jí, radit se s ní. To znamená, že kromě všech výše uvedených výhod si také získáte přítele a společníka.

Co se týče polygamie, ve Spojených arabských emirátech skutečně existuje. Jsou povoleny až čtyři manželky. Existují však nevyslovená pravidla. Druhá žena se může dostavit, pouze pokud s tím první souhlasí. A každý následující manžel by měl dostávat stejnou výživnou jako první. Nyní ženy nežijí v takzvaných „harémech“, to znamená, že několik manželek dohromady, a taková polygamní manželství nejsou k dispozici každému Arabovi. Takže, pokud jste první, pak jste sami šťastní.Jak zůstat v emirátech, pokud se nechcete oženit se svým manželem? První logickou odpovědí je hledat práci. Sedmdesát procent populace jsou muži, včetně mezi obsluhujícím personálem. Takže dělají veškerou těžkou práci. Kdo zde může získat práci? Průvodce nebo jiný zaměstnanec cestovní kanceláře. To je možná nejlepší místo pro návštěvu ženy. Buď máte spoustu peněz a investujete, obchodujete.

Stačí jen pochopit jednu věc - emigrant zde nikdy nedostane občanství. Nikdy! To znamená, že po práci deseti, dvaceti a dokonce čtyřiceti let, dosažení věku odchodu do důchodu, vás požádají, abyste byli rychle odsud. Neobsahují zahraniční důchodce.Z čeho lze vyvodit závěry? SAE je jedinečná země, kde je vše přizpůsobeno občanům, kteří tam žijí. Ze země unikají žádné ropné dolary. Mají své vlastní tradice, za které nestojí za život, ale za smrt. Snaží se omezit infuzi krve někoho jiného do jejich etnické skupiny. To vše je chvályhodné. A možná, v jejich způsobu života a struktuře „vesmíru“ lze najít odpovědi na mnoho otázek, které se týkají moderní ženy v Rusku.

Musíte se naučit oceňovat své vlastní, držet se někde zdrženlivější a uzavřenější.

Je nutné neopustit krmení v cizím státě, bez ohledu na to, jak je to sladké. A ještě více - nesnívat o zámořském princi, protože cokoli řekne, cizinec zůstane navždy cizí.


Protože obilí v SAE nerostlo, nebude tam růst. Můžete to samozřejmě zkusit, ale předtím si pečlivě promyslete - jsem připraven strávit celý svůj život na tomto „testu“?


Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#dubailife #dubaimall #dubaifashion #dubaimarina #dubaistyle #dubaiblogger #dubaitag #dubaifood #dubailifestyle #dubaishopping #dubainight #dubaievents #dubaiinstagram #dubaicity #dubaicars #dubaifitness #dubaifoodie #dubainightlife #dubaiphotographer #dubailuxury #dating #kikidating #kikidatingtravel #kikidatingapp #ladies #flyprivate #onlinedating

0 views0 comments

Recent Posts

See All