• Olesya

Abiellumine inglasega: plussid ja miinused, näpunäited


😉 Tervitused tava- ja uutele lugejatele! Kallid daamid, kui kavatsete abielluda inglasega, vajate seda teavet ja videot kindlasti.


Inglise meeste mentaliteet

Külm, ülbus ja jäikus - need on stereotüübid, tänu millele enamik välismaa naisi kardab luua suhteid brittidega. Suurbritannia on üsna kinnine riik, mille elanikud austavad pühalikult traditsioone.


Udune Albion võib konkreetse kliima tõttu tunduda ebameeldiv. Alati pilvine taevas ja niiske ilm - kuidas te ei saa siin kurvastada? Abielu selle riigi kodanikuga on aga oma eelised. Teeme ettepaneku kaaluda sellise alaliidu plusse ja miinuseid nende tüdrukute jaoks, kes kavatsevad abielluda inglasega.


Suurbritannia kodanikud pole mitte ainult inglased, vaid ka šotlased, kõmrilased, põhja-iirlased ... Muidugi on neil kõigil oma vaimsed omadused, kuid neid vaesustavad sellised omadused nagu kaastunne, vaoshoitus, erapooletus ja kannatlikkus.


Kuid nendega pole üldse raske suhelda, nagu paljud ekslikult usuvad. Sellist "külma" käitumist ei põhjusta ülbus, vaid pigem jõukatsumine ja konservatiivne kasvatus.


Britid ei ole ülbed, nad lihtsalt teavad oma väärtust. Äärmiselt keeruline on sundida sellist meest oma eluvaateid ja veendumusi muutma. Praktiliselt nad ei anna järele teiste arvamustele ja moodi mõjule.

Britid ei lase esimest tulijat hinge. Nad on naistega väga viisakad, kuid ettevaatlikud. Õigema soo esindajad hindavad mõistlikkust ja vastavust, intelligentsust ja lahkust.Britt pole teie jaoks lõunamaalane, kelle veri keeb nagu geiser. Suhtluses kasutab ta minimaalselt žeste, ka tema näoilmed on nõmedad. Tema häid kombeid saab ainult kadestada.


Neil on tugev iseloom ja kindel sisemine tuum. Nad püüavad kõik endast oleneva abil saavutada elus stabiilsus, neile ei meeldi konfliktid ja mõttetud arutelud.


Inglise mehed suhetes

Inglismaal peetakse tunnete ja emotsioonide väljendamiseks halba vormi. Seetõttu ei usu mees tõenäoliselt teid komplimentide purskkaevus ja hüppab rõõmu üle, et ta sinuga kohtus. Komplitseerides eelistab inglane kvaliteeti kvantiteedi asemel. Suurbritannia elanikud on pärilikud härrad.


Pean ütlema, et vanasti olid britid väga ohjeldamatud ja käitusid agressiivselt. Pealegi nii ühiskonna alamklassid kui ka aadel. Kuid kuninganna Victoria ajastul sisendati aadlikele härrasmeeste põhimõtteid, mis avalduvad tänapäevani.


Mees viljeleb enesekontrolli igal viisil. Seetõttu proovib ta isegi ilusa tüdrukuga kohtudes end kontrollida. Võib jääda mulje, et britid on suhetes pisut häbelikud ja algatusvõimelised.

Sageli on tutvumise algatajad naised. Mehega sõpruse sõlmimisel tuleb meeles pidada viisakust, vaoshoitust ja korralikkust.


On olemas arvamus, et britid ei meeldi välismaalastele. Muidugi ei tunne nad erilist vaenulikkust teistest rahvustest inimeste suhtes, kuid selles on mingisugust ettevaatlikkust. Väga harv on inglaste abielu näiteks mustanahaliste tüdrukute või hiina naistega. Vene naistega loovad nad suhte aga meelsamini.


Seestpoolt võivad need mehed olla väga kirglikud, kuid nad ei lase oma arrooti välja. Inglane saab auru välja lasta ainult jalgpallimatši ajal. Jalgpall on poiste üks peamisi hobisid. Oma poiss-sõbra enda armastamiseks peab tüdruk ise saama innukalt cheerleaderiks.

Tüüpiline inglane

Britt ei räägi teile muinasjutte ega hajuta tühje lubadusi. Kui ta oma sõna andis, peab ta seda! Seega pole sellist meest vallutada kerge, kuid kui olete juba tema südame võitnud, võite olla kindel, et ta on teie oma.


Britid hindavad kõiges kvaliteeti. Nad riietuvad diskreetselt, kuid stiilselt. Britile ei meeldi see, kui tüdruk peab minema papagoiks riietatud kohtingule.


Kõigil on hea meel vaadata ilusat uhket naist, kuid brittide jaoks on ennekõike hea maitse ja mõõdukus. Kui selline mees kingitusi annab, siis eelistab ta kalleid ja väärtuslikke asju, mitte odavaid nipsasju.

Need mehed armastavad siirasid vestlusi tassi aromaatse tee üle. Nendega saate rääkida kõigest - kunstist, elu mõttest, looduse ilust. Britt kuulab sind alati ja aitab sind nii palju kui võimalik.


Kuid pidage meeles, et brittidele ei meeldi liiga emotsionaalsed "ülestunnistused" ja vinged vestlused. Ja mida me saame öelda naiste tantrumite ja stseenide kohta. Nad ei salli hüsteerilisi ja kapriisse noori daame. Nad ütlevad lihtsalt: Hüvasti, kallis! Me pole teel. "


Inglise perekond: omadused

Vaatamata teatavale natsionalismile ja truudusele traditsioonidele otsivad paljud inglise mehed sihikindlalt naisi teistest riikidest. Miks? Kuna kaasmaalased on keskendunud oma karjäärile ning kodu ja pere on tagandatud.


Ja inglise meeste jaoks on peamine see, et naisest saab hea naine ja armuke. Nende kodu on nende kindlus ja perekondlikud huvid, mis on kõrgemad kui sõbrad ja kõik muu.Kui tutvute inglise poiss-sõbraga, ärge rääkige tema riigist ja selle ajaloolisest minevikust halvasti. Britid on uhked oma esivanemate kangelaslikkuse üle, austavad nende esivanemaid. Neile tüüpidele ei meeldi liiga jutukad tüdrukud. Liigse summutamise asemel on parem vaikida.


Inglane hindab naises hinge õilsust, ehkki ka tema päritolu on oluline. Te ei pea olema ülbe vürstipere järeltulija, kuid teie pere peaks olema jõukas.Kui abielus algavad probleemid, väldib abikaasa igal võimalikul viisil lahutust. Selles riigis pole kombeks määrdunud pesu avalikult pesta. Sõbrad või kolleegid ei mõjuta tõenäoliselt tema suhtumist oma naisesse, ehkki avalik arvamus on brittide jaoks oluline.


Peaasi, et ärge tülige oma mehe vanematega, kes teevad ka kõik endast oleneva, et teie pereelu paremaks muuta.


Inglise mehed armastavad lapsi ja aitavad neid meelsasti kasvatada. Kui kommikimpide perioodil on nad emotsioonidega külmad ja torked, siis pärast pulmi muutuvad nad dramaatiliselt - muutuvad leebeteks ja hoolitsevateks, tundlikeks ja mõistvateks. Naine mehe taga nagu kivisein.


Daamid, kas see artikkel oli teile kasulik? 🙂 Soovin, et tüdrukud ja naised, kes unistavad abielluda inglasega, oleksid alati õnnelikud!

Flyprivate:

kikidatingtravel.com


Smart dating: Kikidating.com

#london #travel #uk #love #photography #kikidating #england #dating #britishman #onlinedating #unitedkingdom #scotland #travel #fitness #happy #flyprivate #girls #wanderlust #food #music #beauty #londonlife #man

0 views0 comments

Recent Posts

See All