• Olesya

5 důvodů, proč se setkat v letadle

Samozřejmě nikdy nevíte, kdo bude sedět vedle vás. Ale buďme optimisté a analyzujeme důvody, proč je stále možné a nutné se seznámit v letadle.V našem nedávném článku „Věci, které je třeba udělat na dlouhém letu: 6 tipů“, jsme hovořili o tom, jak čas odložit v letadle. Jedním z tipů bylo komunikovat se sousedy v křesle. Jak a proč se tedy potkáte v letadle?

1. Stav cestujících

Letadlo je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob cestování, zejména na velké vzdálenosti. Letecké služby často používají obchodníci, kteří potřebují hodně cestovat v obchodních záležitostech.


Mimochodem, podle statistik je mezi nimi více mužů než žen. Z toho můžeme vyvodit, že letenky si kupují bohatí a sebevědomí lidé, kteří zastávají poměrně vysoké pozice. Můžete tedy narazit na velmi zajímavého partnera.

2. Schopnost požádat o pomoc / nabídnout pomoc

Jak zahájíte konverzaci? Je to snadné na palubě. Například mladá žena může požádat mladého muže, aby jí pomohl dát kabelku do stropního prostoru, změnit polohu křesla nebo se vypořádat s televizí a sluchátky. A ten chlap na to nemusí čekat a nabídnout si pomoc. Kromě toho se mnoho lidí zneklidní před vzletem, takže odvracejte souseda od rušivých myšlenek nějakým zajímavým příběhem a zvažte, že došlo ke známému.


3. Uvolněná atmosféra

Prostředí na palubě letadla podporuje komunikaci. Díky šálku kávy nebo sklenici vína se konverzace doma stane snadnou a snadnou. A společné sledování filmu může odhalit společné zájmy a koníčky.


4. Obecný cíl

Pokud letíte s mezipřistáním, vaše cesty se mohou lišit. Přímé lety však mají šanci pokračovat v komunikaci i po přistání. Může se tedy ukázat, že žijete ve stejném městě, nebo jste letěli na stejnou akci (konference, výstava, festival), nebo se chystáte relaxovat ve stejném letovisku. Zkrátka, život může být nepředvídatelný.

5. Romance

Pocit letu, bílé mraky za oknem, neuvěřitelná krajina dole, západ slunce a východ slunce - to vše vytváří zvláštní atmosféru vhodnou pro romantické seznámení.


Zarezervujte si lety s BiletyPlus.ru a možná je to na palubě letadla, kde potkáte svého duše, protože se to děje nejen v kině.
Flyprivate:

kikidatingtravel.com

Smart dating: Kikidating.com

#privatejet #aviation #luxury #lifestyle #business #privatejetcharter #privatejetlife #businessaviation #dating #networking #socialmedia #kikidating #ladies #onlinedating #kikidatingapp #iOS #android #travel #bizjet #aviationlovers #luxurytravel #bizav #corporatejet #pilot #privateaviation #airplane #falcon #gulfstream #aircraft

3 views0 comments

Recent Posts

See All